Koncert relaksacyjny

Koncert relaksacyjny

W zabieganiu dnia codziennego często zapominamy o sobie.  Nie zwracamy uwagi na to co nas otacza. Podczas relaksacji w dźwiękach mis i gongów będziesz miał okazję zatrzymać się, skupić na sobie i odprężyć.

A tak o naszych relaksacjach pisze jeden z uczestników:

„Jeszcze raz serdecznie dziękuję za możliwość uczestniczenia w relaksacji przy dźwiękach mis. Było super! Czułem, jak poszczególne części mojego ciała rezonują wraz z napływem kolejnych akordów. Moje myśli pojawiające się w głowie odpływały wraz z kolejnymi uderzeniami w instrumenty. W ich miejsce przychodziły następne, lecz także odpływały po krótkim czasie w niebyt. Moja głowa przypominała książkę, w której przewracane są kolejne stronice… Pozdrawiam Janusz”.

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia odbywają się w małych maksymalnie 10- cio osobowych grupach. Zajęcia składają się z 3 części. W pierwszej dowiesz się najważniejszych rzeczy o dźwięku, instrumentach oraz o przebiegu samej relaksacji. W drugiej części, leżąc na materacu będziesz słuchać granej na żywo muzyki, która ułatwia wyciszenie się i zrelaksowanie. W trakcie zajęć odpoczywa nie tylko umysł, ale i ciało, które się odpręża, rozluźniają się napięte mięśnie. Trzecia część to czas na wymianę odczuć i pytania.

Zajęcia trwają ok. 1,5 godz., w tym sesja relaksacyjne ok. 45-55 min.

Gdzie i kiedy?

Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego MERITUM, Katowice ul. Panewnicka 36/2

Terminy najbliższych koncertów relaksacyjnych:
  • 09. lipca 2018
  • 23. lipca 2018
  • 20. sierpnia 2018
Cena:

Koszt sesji relaksacyjnej: 30 zł.

Zapisy:

Osoby chcące umówić się na masaż przyjmuje Ilona Opaszowska tel. 697 631 107 lub ilonaopaszowska@interia.pl

Prowadząca:

Ilona Opaszowska – psycholog, coach, certyfikowany trener. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi, prowadząc szkolenia i warsztaty m.in. z zakresu rozwoju osobistego.

W 2010 r. zafascynowała się dźwiękiem i jego wpływem na organizm. Ukończyła czterostopniowe szkolenie masażu dźwiękiem wg. Metody Petera Hessa. Doświadczenie w wykorzystaniu dźwięku w pracy z ludźmi nabyła prowadząc indywidualne sesje masażu dźwiękiem oraz koncerty relaksacyjne. Zajęcia relaksacyjne prowadziła dla różnych grup m.in.: pracowników dużych firm, menagerów, osób starszych.

Jest członkiem i współzałożycielem zespołu WMiędzyczasie, który łączy instrumenty klasyczne, skrzypce, flet z instrumentami etnicznymi, misami dźwiękowymi i gongami.